Partner In Time (2020)

Autorské písně, žánrově nezařaditelné. Rock, pop, psychedelic, folk, world music.

Jinou cestou (2012)

Remasterovaná verze staršího alba z roku 2012. Některé písně jsou ve zcela nové verzi.

Krishna Songs (2008 - 2018)

Písně původně vznikaly v průběhu mnoha let pro dětskou rozhlasovou hru, která byla na bázi indických příběhů o Krišnovi a vycházela na díly.

Ailantraa (Instrumental)

Instrumentální skladby, některé byly součástí filmů, jiné zas vznikaly jen tak.

Podpořte mé hudební projekty

Alba ke stažení

Jednotlivá alba si můžete stáhnout na odkazech výše. Doporučená cena za album je 216 Kč. Poslat peníze můžete přes číslo účtu: 2025042011/3030 Anebo přes Paypal​

world music hudební projekty

Raman & Jirka

WORLD MUSIC

Raman Mahadevan je výborný indický zpěvák, jehož hudbu jsem před mnoha lety náhodně objevil. Poslal jsem mu své nahrávky a tím započala naše spolupráce. Vystupovali jsme společně také na indické Open Air festivalu v horách v oblasti Coorg v jižní Indii. Natočili jsme v Indii řadu písní, které chceme postupně zveřejňovat. Raman také zavítal do Čech, kde jsme společně vystoupili a také natočili tři videoklipy v Praze, na Šumavě a v Plzni.

Anarka

WORLD MUSIC

Anarka je spojení dvou jmen Anagha a Jirka. Anagha je Indická zpěvačka, se kterou mě pojí dlouholeté přátelství, ze kterého se nakonec vyklubala první společná písnička Dhaara, ve které jsme propojili prvky indické a západní hudby neobvyklým způsobem. Zatímco Anagha zpívá své sloky v hindštině, já zpívám v jazyce, který vznikl kombinací slov z různých slovanských jazyků. Natočili jsme také tradiční indickou píseň Aigiri Nandini ve stylu elektronické taneční hudby. Plánujeme další společné písně. Písně projektu Anarka můžete poslechnout na našem youtube kanále.